Anicka_Anca

Jak zrychlit práci s několika profily na Facebooku a Twitteru?

Poradili byste mi nějaký analytický nástroj, který by mi pomohl se správou stránek mých klientů na sociálních sítích? Zkouším to sama, ale zabírá mi to moc času. Díky moc.

Odpovědi
ppavlicky

No zalezi, co tim chces dosahnout – usporu casu? Zprehlednit spravu stranek na Facebooku (napr. se staras o nekolik profilu)? Ja pouzivam Builder od http://cms.so­cialbakers.com/pa­ge. U placene verze se tam daji delat docela psi kusy (menit pozadi webu, spravovat a vytvaret kvizy, naplanovat si, kdy ma vyjit vybrany post – planujes to v klasickem kalendari).

Zdroj: socialbakers.com