vlkadam10

Jak zrychlit nahrávání na youtube?

Ahoj potrebuji poradit s youtubem s nahráváním.Mám rychlí internet a 45 sek. video nahrávám 25 min.!Co s tím?
Doplňuji:
mam windows 7, google chrome.

Odpovědi
Michal Kole

Není server youtube přetížen ?

bestanswer

Zjisti si rychlost uploadu tvého internetového připojení, může být mnohonásobně menší oproti „rychlosti“ o které mluvíš ty. potom by nezbývalo nic jiného, než změnit poskytovatele.

SonsyMite

Jinak s internetem nemáš potíže? Jaký máš prohlížeč? Co to dělá v jiném prohlížeči?

Stanislav

Mě se sekali na Youtube videa, potom jsem zkusil vypnout nějaké listy (mám Operu) a šlo to dobře.

Cesnek

Ahoj, nebude problém v tom že máš wifi přístup? Mě se to taky stává… Ale jestli nemáš wifi tak nevim. :)