Malka

Jak zrušit webovou stránku?

Prosím poraďte, jak mám zrušit webovou stránku?Děkuji, Malka.
Doplňuji:
Jedná se o můj web.

Nejlepší odpověď
anonym

prosím o upřesnění.. jedná se o váš web, nebo o web, který nějakým způsobem kopíruje váš, nebo kde je vaše osoba napadána?
Doplňuji:
v tomto případě stačí, aby jste smazala obsah webu, nahraný na server… web okamžitě přestane fungovat.. pokud chcete web úplně zrušit, tak si napište tam, kde jste web zakládala s prosbou pro úplné zrušení.. do mailu určitě neuvádějte heslo! pokud chcete poradit nějak víc, tak mě kontaktujte skrz můj profil zde.. chtělo by to ještě totiž doplnění kdo je váš poskytovatel

Další odpovědi
9 řemesel

Začněte tam , komu posíláte peníze ev. u něj máte bezplatný.Máte-li vlastní doménu tak také tak.

anonym

přihlašte se pomocí FTP a vymažte vše co tam najdete … teoreticky stačí však vymazat jen soubor který jménem začíná „index.*“ …

pokud vám přihlášení působí problémy a jedná se o placený hosting, pak postačí když kontaktujete technickou podporu hostingu a požádáte je o zrušení webu, oni to vymažou za vás