bolak

Jak zrušit v emailu na seznamu, aby mně to tam nepřidávalo do předmětu další RE?

Teď co se změnil ten vzhled schránky, mi ho to tam furt přidává, takže za chvíli je v předmětu 80× RE: a když člověk obdrží zprávu, tak vůbec není vidět předmět. Nechce se mi to při každým odesílání zprávy promazávat. Nehledě na to že pokud si necháváte přeposílat echo na mobil, tak vás to informuje i o předmětu zprávy, což ve zkratce znamená že vám přijde x zpráv za sebou a v každý je zhuba toto: „Re:Re:Re:Re:­Re:Re:Re:Re:Re:Re…at­d“.

Nejlepší odpověď
baghira

Nastavení – Pokročilé nastavení – Označení odpovědi (prefix)

bolak

baghira: čoveče, žádný pokročilý nastavení tam nemám, bavíme se o seznamu jo?

Bublinnka

Já taky ne, ve starém emailu to bylo ale v novém ať hledám, jak hledám, nic nenacházím :(