koala

Jak zrušit samočinné vypínání u stolního PC, stává se to nepravidelně. Díky. Není to chyba hardware?

Nejlepší odpověď
anonym

to je těžké posoudit … velmi pravděpodobně je to selhání hardware (nebo jeho ovladačů) ale nelze to s jistotou tvrdit, když není způsob jak to ověřit.

Další odpovědi
Michal Kole

Zkuste si stáhnout nějaké benchmarkingové nástroje.

Nejlepší bude nějaké LIVE CD např. hiren's boot CD (http://www.hi­rensbootcd.or­g/), tam něco je z hlavy to bohužel nevím, zkušenější mě rádi doplní.

Z Live CD proto, aby se vyloučil vliv nestabilních ovládačů ve WIN. Pokud podle těchto testů je HW OK, tak jsou na vině „špatné ovládače“ a tady pomůže jedině nová verze, popř. starší, ale zase neobsahuje nové funkce, ty zas nejsou potřeba, pokud nemáte vyloženě nejnovější HW.

kaasik

dobry den mel sem stim stejnej problem a bylo to tim ze byla spatne ukostrena zakladova deska jeste bych se chtel zeptat pocitac jste koupila kde v kramu nebo ho mate postavenej pokud je postavenej tak je spatne ukostrena zakladova deska