Heřman

Jak zrušit posílání informační zpráv na můj mobil.

Volal jsem na operátora (T-mobile) a tam mě řekli že informační zprávy mám zrušení (deaktivované) ale stále mě chodí na mobil. Příklad (+420720001783
16.3.2012 14:36

Hurka B je pristupna. OsV 369 z Z / Na nastupiste je pristupny.)

Nejlepší odpověď
www

S Vodafone mám v tomto lepší zkušenosti, navíc můžu v mobilu povolovat/blokovat informační zprávy.
Nejjednodušším řešením je pak nastavit mobil na příjem jen od těch, co jsou v adresáři. V mém jde toto ale jen pro volání.

Další odpovědi
beer

Pokud to máš u opa deaktivováno, informuj ho o obtěžujících číslech a nechej si je zablokovat. Snad to půjde, zkušenost ale nemám, nechodí mně nic.