M-Rock

Jak zrušit ochranu proti zápisu/přepsání na SD kartu do foťáku?

Jak zrušit ochranu proti zápisu/přepsání na SD kartě do foťáku?
Doplňuji:
POsouvátko sem posunul ale bohužel se nic nezměnilo, musíto být teda softwarové…že by přeinstalovat firmware?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ten malej zámeček-takový to malinký posunovátko překlapni. Tím odemkneš.

Další odpovědi
alexandra

Je to tak,jak říká Miroslav a představte si,že jsem to vůbec nevěděla a když jsem si tu kartu zablokovala,tak jsem ji šla reklamovat,oni to skoušeli na foťáku a normálně mi dali novou.Chápete to?