Zlatý

Jak zrušit Obtěžující reklamní Sms od operátora T-Mobile (4603)

Jak zrušit Obtěžující Sms od operátora T-Mobile

Z čísla 4603 čas od času přichází zbytečná přání ke svátkům Nebo upozornění na bonusove nabídky operátora ... nechci být jimi obtěžován, lze tento "reklamní kanál" operátora zastavit/vypnout aby uz žádná taková nevyžádaná hloupost nepřišla ? Jde to ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

to asi nejde,naštěstí těch jejich reklam je málo a posílají je jen občas

Další odpovědi:

Zlatý

Zkoušel jsem to, prý mám napsat svému operátorovi aby mne z reklamních sms vyřadili.
Ale obtěžuje mne to, zejména ve chvílích kdy jsem zabrán do trochu rizikovější práce (s ohledem na úrazy, škody apod.) protože na smsm mám napojeno také auto a tak podvědomě po mobilu co nejdřív šáhnu.
Když jsem ve špatné náladě, tak operátorovi pošlu sms nějakou ptákovinu jako reakci na reklamní nabídku.

Pokročilý

Já možná našel řešení, které lze aplikovat přes jejich stránky. Postup je následující:
Přihlašte se na stránce www.t-mobile.cz -> Můj T-Mobile -> Mé údaje -> Zveřejnění v seznamech -> Nesouhlas s kontaktováním za účelem marketingu.
Tam si zvolíte jakým způsobem si nepřejete být kontaktováni ze strany T-mobile.

Zlatý

v nastaveni to neudelas,musis zajit k operatorovi nebo zavolej na tu infolinku 4603 .Ale me od nich nechodi reklamy,jen opravdu,opravdu vyjimecne

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.