Jiří Hruška

jak zrušit nouzový režim PC w7

Odpovědi
gecco

Restartovat PC, ne??
😉

No – asi ne – takže budeš muset dodat podrobnější informace…

  • co ke spuštění Režimu nouze vedlo
  • o jaký se jedná stroj
  • co ´to´ hlásí

anonym

Máte administrátorské přihlášení na pc? Může to být tím,jinak bue restarem nebo vypnutím pc.Potom

můžete vrátit počítač do stabilního stavu, zálohovaného tímto nástrojem dříve jako některý bod obnovení. Standardně jsou tyto zálohy vytvářeny denně + vždy před instalací nové aplikace.
Je to obnova systému.
Zkuste si ještě pročíst toto:
http://www.zi­ve.cz/poradna/prih­laseni-administratora-windows-7/sc-20-cq-422198/default­.aspx?consultan­swers=1

Pomocí nástroje Systémové informace (přes tlačítko Start a textové pole příkazem Systémové informace) lze zobrazit detailní konfiguraci hardwaru a například tak identifikovat výpadek HW komponentu (nezobrazuje se ve výpisu, ačkoli fyzicky je připojen).

Nouzový režim není určen pro nápravu závad zaviněných škodlivým softwarem nebo závadou na hardwaru, pro identifikaci a odstranění chyb vzniklých vinou systémových i přidaných softwarových prostředků však většinou postačuje.