kefud

Jak zrušit nabídku aktualizací?

Zdravím,

prosím o radu jak zrušit stálé nabízení aktualizací Firefox 12, který nepoužívám a mimo jiné se stále nabízí ke stažení při každém startu v Centrum.cz.

Děkuji.
Doplňuji:
Používám Firefox 4.0.1., který mi vyhovuje z důvodu nainstalovéno překladače Eurotranu 2009, který je kompabilní s touto poslední výše uvedenou verzí. Nové verze tudíž nepřipadají v úvahu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravidelně a včas aktualizovaný systém a programy jsou nejlepší prevencí proti virům.
Jestliže Firefox nepoužíváte, odinstalujte jej.
Doplňuji:
Stabilní verzi 10.0 s prodlouženou podporou ten překladač strpí?
Jinak programy jako internetové prohlížeče, komunikační programy (Skype, apod.), doplňky pro prohlížeč (Java, Flash Player,…) je opravdu nutné aktualizovat a vývojaři těchto programů a doplňků se o to docela dost snaží.

Zkusím se podívat na možnost zákazu aktualizací, ale pochybuji.

Další odpovědi
cochee

To asi zrušit nepůjde, právě kvůli toho, že Mozilla nutí uživatele k používání nejnovější verze, kvůli bezpečnosti.