martin14

Jak zrušit na netbooku mobilní internet?

Mám starší netbook který běží na Windows XP a když připojím klasícký kabel tak mě to v prohlížeči nenačte stránku ale chce se to připojit přes telefoní čislo nebo co a na WIFI se nemohu připojit vůbec, poraďte mi prosím, rád bych využíval internet alespoň přes kabel.

Odpovědi
Awe

V nastavení sítě dej zakázat připojení přes telefon…Nezapomeň po zapojení kabelu nastavit IP,DNS servery…pokud nenastavíš IP a DNS servery tak se nikam nepřipojíš.IP najdeš buďto ve svém počítači který ti na kabel běží nebo u poskytovatele internetu