samicek333

Jak zrušit chatzum jako domovskou stránku na google chrome?

Stáhla jsem si program na stříhání videí a najednou mi na mém internetovém prohlížeči google chrome skáče chatzum jako domovská stránka. Jak jí mám zrušit?

Odpovědi
led

v ´úprave prehliadača´ (značka francúzskeho kľúča si najdite položku ´nastavení´ – otvorí sa stránka nastavenia
v odseku ´pri spustení´ si označte buď prázdnu stránku 1. položka, alebo ´Otvoriť konkrétnu stránku alebo súpravu stránok. Súprava stránok´ otvorí sa ďalľie okno, tam napíšte url adresu stránky ktorú chcete otvárať ako prvú napríklad http://www.go­ogle.cz/ a potvrďte ´ok ´. hotovo. Teraz sa pri štarte google chrome bude otvárať vyhľadávač google.cz