Ajsa

Jak zrušit aktualizaci ICQ 6 na ICQ 7,4

Mám icq 6 a když se chci přihlásit nutí mě to přeinstalovat na novou verzi icq 7,4 kterou nechci, ale bez toho mě to zase nepustí ke spuštění icq 6.Jak se tedy zbavit toho aby se mě to při spuštění neptalo zda nainstalovat novou verzi icq 7,4
Děkuji Alča

Nejlepší odpověď
beer

Jó, takhle jsem dopadl taky, nejdříve jsem aktualizace odmítal, pak mne to vůbec nedovolilo přihlásit. Takže odinstaloval, znovu dal ICQ6, v nastavení jsem nenašel možnost odmítnutí aktualizace, takže to chvíli jelo, nó a dneska mám 7.5.((( Ale už jsem si zvykl..
Pokud si chceš seřadit kontakty v 7.5 podle nejčastějších, stačí jít do nastavení (ikonka klíče se šroubovákem) a tam „vytvořit novou skupinu“. Tu si pojmenuješ jak chceš a určené kontakty do ní zkopíruješ či přesuneš. Jinak to asi nepůjde, ale stačit by to mohlo..