mosoj

Jak zrenovovat čísla na registrační značce, aby to trochu vypadalo ?

Máte někdo zkušenosti s nějakým postupem? Čísla jsou vystouplá, takže mně napadá váleček anebo potom moje třaslavá ruka.

Nerad bych platil pokutu za nečitelnost čísla. Je to zbytečné.

Tak je nečitelnost a nečitelnost. Auto prošlo v červnu technickou, ale byl jsem technikem upozorněn, ať to něčím máznu. Jedná se o druhé auto, které používám jenom v zimně. Nicméně děkuji za upozornění, poptám se.

Oni mně také říkali, že je obrovská vůle na kulovém čepu vlevo, že by to mohlo vypadnout. Tak jsem ho vyměnil , no byla tam vůle cca 0,2mm, vypadnutí určitě nehrozilo a zatím to neklepalo. Nicméně auto technickou prošlo.

Nejlepší odpověď
tforro

Za (ne)čitelnost RZ není jen pokuta (5–10tis), ale především zákaz řízení na 6–12 měsíců. Stejně tak i za její úpravu. Co je úprava (jestli i renovace samotné RZ nějakou barvou pro zachování čitelnosti) bude téměř jistě řešit správní úřad, protože vše zmíněné nelze řešit na místě blokovou pokutou.

Osobně si myslím, že je lepší pustit nějaký ten peníz ouřadovi ať mi dá nové RZ. A když jsou nové, tak by na ně měla být záruka 2 roky, NÉ??? Takže je pak drhnout co to dá 🙂

Další odpovědi
Kepler

Pokud vím, když doneseš starou zničenou značku, tak ti zadarmo dají novou. Nepokoušej se na ni cokoliv malovat, to by ti nemuseli uznat

Kepler

kapitán: byl jsem nepřesný, sorry. Ale dvě stovky – to je vlastně zdarma.