Daphi

Jak zprovoznit žebřík v koupelně…?

Řeším doma problém… V panelovém domě jsem rekonstruoval koupelnu, do které jsem namontoval otopný žebřík s předepsanou topnou patronou, ale bohužel mi topení hřeje jen do výšky topné patrony… Je fakt, že místo předepsané obyčejné nebo dešťové vody jsem do žebříku nalil destilovanou vodu a přípravek proti korozi ,ale řekl bych, že na to to mít vliv nemůže… A ještě jedna věc – žebřík jsem koupil malinko poškozený a proto jsem ho zavěsil vzhůru nohama, ale to asi taky nebude vliv na to, že ani po 4 hodinách se žebřík celý neprohřeje… Topné těleso je namontované dole, žebřík je plný vody horní zátka odšroubovaná pro lepší odvzdušnění… Můžete mi prosím něco poradit, jak problém vyřešit,nebo budu muset žebřík reklamovat…? Předem mockrát děkuji…

Nejlepší odpověď
mosoj

Vadné topné těleso ( malý výkon), nebo ucpaná vracečka v žebříku. Tu zátku klidně zavři. Destilovaná voda 100 x lepší než obyčejná, nicméně na funkci to mít vliv nemůže. Stačí změřit pH.