vivatisCZ

Jak zprovoznit video když mi hází tuto chybu?

Dobrý den, stáhl jsem si hodinový film. Film je .avi a je uložen v archivu. Když archiv otevřu napíše se, že je soubor poškozen. Když ho chci otevřít tak se napíše nelze přečíst data v archívu. Zkoušel jsem to přes flashku do TV a běžel 20 minut normálně a pak se vypnul. Před 2 týdny jsem stahoval úplně ten stejný soubor na stejné stránce a žádnou chybu archívu mi to neházelo. Co s tím? :) Děkuji moc za pomoc!

Odpovědi
adamda

jestli je to stažené z internetu může být ten soubor poškozený zkus to stáhnou jinde

ondra.os

Tipl bych si, že se asi úplně nedokončilo stahování.