jarzal

jak zprovoznit tablet s androidem N1

mám tablet NAVI N1 a nedaří se mi přihlásit na Gmail? Jsem začátečník a pořebuji polopaticky poradit krok po kroku. Dá se na to někdo, nebo musím vyhledat odborníka jinde? Děkuji za trpělivost

Odpovědi
anonym

Ano krok po kroku Vám to rád napíši.

Tak že, otevřete si webový prohlížeč (úplně jedno jaký to je) a do webové adresy napíšete http://suppor­t.google.com/?hl=cs (hl=cs je tam jako parametr pro češtinu) nyní do horního vyhledávače napíšete slovo „gmail“ ihned jako první odkaz na Vás vyskočí „Používání účtu Gmail“ na který vy kliknete. A po pročtení nápovědy bude určo moudřejší.