Pralinka4

Jak zprovoznit tablet,který nejde zapnout?

Dobrý den,před chvíli jsem si na svůj tablet stahovala program Spotify,a při tom,jsem si pustila písničku. Tablet se nějak sekl,zobrazila se jen černá obrázovka,ale horní a dolní lišta (menu,zpět) tam byla. Když jsem na cokoliv klikla,tak tablet neodpovídal. Nešel ani vypnout.. Mezitím mi tam sekavě dohrávala písnička. Jak skončila,celý tablet se vypl,a teď nejde zapnout :( Nevíte jak ho spravit,nebo co s ním je?

Odpovědi
briketka10

já Ti moc neporadím, ale záleží na tom,
jaký máš OS a z jaké stránky sis ten
program instalovala, mě by např.na OS
Vista 32 nešel od Stahuj tam je jen na 64
apod.
a možná má velká data, která ten Tvůj
tablet prostě zahltí..
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=st%C3%A1hnou­t+spotify

Doplňuji:
a s rozbitým Tabletem je potřeba
zřejmě zajít do servisu..