OuSí

Jak zprovoznit starou obrazovku …

Mám starou obrazovku protože se mi rozbila ta nová… jenže ju rozjedu jen v nouzovim režimu… když najedu do windowsu po načtení je obrazobka černá… když umě byl kámož napojil svou a šla bezproblemu… ja si myslím že to asi bude rozlišení dá se to nějak v nouzovém režimu zpravit??? přes ovladací panely … zobrazení mi to nešlo.. děkuji :)

Odpovědi
anonym

no v nouzovým to určitě de… pravý tlačítko myši na ploše a pak záleží podle verze win. u 7 je to tam rovnou u starších myslim vlastnosti a tam si to najdete..

návod w7:
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Change-your-screen-resolution

w.XP:
Kliknout pravým tlačítkem myši na plochu → nabídka Vlastnosti → záložka Nastavení → Rozlišení obrazovky