Stříbrný

Jak zprovoznit SMS na novem mobilu?

Dobry den, deda si koupil novy mobil, ale z nejakeho zahadneho duvodu mu nejdou posilat SMS a pokazde se objevi pri odesilani "CHYBA", pritom telefonovani a prijmani zprav funguje normalne. Chtela jsem to vyresit pres infolinku, ale slovensky T-Mobile me v tomhle zklamal na plne care. Nabizi sice sluzbu "pro asistenta nebozablokovani sim karty zmacknete 5-ku", ale po zmacknuti uz nabizi jen blokovani sim =( a internet taky nic neporadil.
Moc dekuji za pomoc.
Doplňuji:
Nikoll: bohuzel slovensky operator tuto sluzbu jaksi schoval nebovymazal a ja se dovolam akorat tak na vypisy hovoru a wap =(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím co je to za mobil, ale všeobecně - vlízt do nastavení a tam pracovat...povolit SMS či co tam děda má.

Další odpovědi:

Zlatý

Na webových stránkách operátroa si najděte číslo pro nastavení SMS centra a nastavte si jej podle návodu k mobilu do nastavení SMS zpráv.

Bronzový

My jsme to taky řešili. Zavolali jsme operátora , oni nám dali číslo. Po jeho napsání už to funguje.

Pokud je to slovenský operátor, položila bych tuto otázku na slovenské verzi odpovědí. Tam budou mít více zkušeností.

Bronzový

musí bejt vyplněný i okínko pro telefoní číslo.....

To byl jenom tip, takže jakej má vlastně mobil???

Diskuze k otázce

Stříbrný

Ella

DDarent: Samsung E 1080
Nikkol: bohuzel tam moclidi zrovna nechodi, bych rekla z toho co jsem tam byla naposledy

Stříbrný

Ella

tak jsem zkusila to centrum SMS a i kdyz tam bylo napsane dobre, tak sem ho prepsala a svete div se FUNGUJE TO!:D dekuji panove a slecno/pani :D

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.