macht

Jak zprovoznit Skype ve starším mobilu?

Od minulého týdne (cca 10.01.2013) mi přestal fungovat Skype (Beta) v mobilu (Nokia 6230i), respektive objevuje se hláška, že připojení k serveru selhalo. V čem by mohla být chyba? Přestal Skype podporovat starší mobily?

Odpovědi
anonym

Já mám Nokia C1, nejzákladnější mobil a jde mi na tom.

Našel jsem na googlu seznam linků na stažení. Doufám, že by měl mobil podporovat Skype.

https://www.go­ogle.cz/search?q=sky­pe+nokia+6230i+dow­nload&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Bedy

Není nutné pro vyhledávání používat velkého bratra 😉
Jinak existuje Skype Lite por teleofny s Javou, ale není to oficiálně podporované. Ke stažení například odsud: http://handhel­d.softpedia.com/get/Cha­t/Skype-Nokia-62900.shtml Tam stačí kliknout na Download a pak si stačí zvolit mobil, tedy Nokia 6230i a můžete instalovat.
Předtím odinstalujte tu nějakou beta verzi, co tam máte.

macht

ad Bedy)
Díky za odkaz, ale po přeinstalování problém stále trvá: "Nelze se připojit k serveru Skype.

macht

Díky za tip, ale past bude někde jinde. Skype v mobilu mi bez problémů fungoval několi let, od minulého týdne se nemohu připojit k serveru Skype (i po přeinstalován v mobilu).
Působí to spíše tak, že společnost Skype definitivně zrušila podporu starších mobilů. Potřeboval bych se proto jen ujistit, jestli je třeba koupit kvůli Skypu v mobilu nový mobil, nebo jestli je možnost to ještě nějak rozchodit za stávajících podmínek.