SpeedyCZ

Jak zprovoznit obraz u tv Tesla 4158AB Satelit?

Dobrý den, nevíte kde je problém? Právě jsem vytáhl z garáže černobílou televizi Tesla 4158AB Satelit a funguje bezvadně (skoro)… Má pouze 1 problém… Když naladím čt1 (jediná funkční) tak mi bez šumu skvěle funguje zvuk, ale obraz zůstává šumící, pouze je zde vidět velmi, velmi mírné zobrazení rozdílu mezi bílou a černou… Nevíte co dělat? Děkuji všem… Ps. Všechno k ní mám a je vypadá jak skoro nová
Doplňuji:
Tím to asi nebude… To jsem zkoušel… Nemůže to být tím že končí analog?

Nejlepší odpověď
Pecudka

Daruji ti sedm let starou barevnou, funkční zn.Panasonic, úhlopříčka 55 cm

Další odpovědi
Hlada

Satelit umí přijímat jen analogově, nejblžší analogový vysílač bude asi daleko. TV musíte připojit přes set top box s modulátorem.

Tombik

Nebude to třeba signálem – píšeš, že je u tebe špatný.
EDIT:Jo to by mohlo být tím, kde bydlíš? (napiš do diskuze u otázky – rád poradím)

SpeedyCZ

A ne, dík ale tv nechci :D Jen sem ji chtěl zprovoznit :D

SpeedyCZ

Bydlím v Třebíči…

Tombik

Pecudka: Ji dej na aukro a ještě z toho budeš mít pár(set) kaček 😉.