Jak zprovoznit mikrofon v pc??

Ahoj, na Facebooku si s kamarádkou voláme. Já jí slyším ale na mě ne. Pc mám Lenovo Tochpad mini. Přitom když zapnu fotoaparát a chci jakoby nahrát video a pak ho spustit tak tam můj hlas je slyšet. A proto se obracím sem jestli někdo nevíte jak na to.

Odpovědi:

Stříbrný

1. Chtělo by to znát pořádně typ a použitý OS. Mně vychází, že by to mohl být Thinkpad a možná Win7, ale věštit neumím
2. Pokud ano, zkuste zkontrolovat v nastavení hlasitosti "zařízení pro záznam" (pravým tlačítkem na ikonu reproduktoru...). Je možné, že některé aplikace si to správně nasatví sami a jiné se spoléhají na nastavení systému...

Pokročilý

V některých internetových prohlížečích se musí povolit přístup k mikrofonu, mělo by vyskočit malé okénko, kde to musíte odkliknout. Pokud nevyskočí tak si toto nastavení musíte vyhledat sama.
Pokud máte prohlížeč Chrome měla by vám pomoct tato stránka https://support.google.com/…

Pokročilý

zalezi pres co si volate napr na skypu si mikrofon repro a webku nastavujes uz pri instalaci.
zkus se v tom programu porozhlidnout nekde po nastaveni =)
Doplňuji:
sorry prehlidl jsem ten facebook hned zeacatku =)

popravde neni lepsi skype nez nejaky priblbly facebook, snazi se aby tak mel vice uzivatelu, ale jeho kvalita je jak z ruska bez urazky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.