Leissy

Jak zprovoznit mikrofon v pc??

Ahoj, na Facebooku si s kamarádkou voláme. Já jí slyším ale na mě ne. Pc mám Lenovo Tochpad mini. Přitom když zapnu fotoaparát a chci jakoby nahrát video a pak ho spustit tak tam můj hlas je slyšet. A proto se obracím sem jestli někdo nevíte jak na to.

Odpovědi
Dochy

  1. Chtělo by to znát pořádně typ a použitý OS. Mně vychází, že by to mohl být Thinkpad a možná Win7, ale věštit neumím
  2. Pokud ano, zkuste zkontrolovat v nastavení hlasitosti „zařízení pro záznam“ (pravým tlačítkem na ikonu reproduktoru…). Je možné, že některé aplikace si to správně nasatví sami a jiné se spoléhají na nastavení systému…

martin21000

V některých internetových prohlížečích se musí povolit přístup k mikrofonu, mělo by vyskočit malé okénko, kde to musíte odkliknout. Pokud nevyskočí tak si toto nastavení musíte vyhledat sama.
Pokud máte prohlížeč Chrome měla by vám pomoct tato stránka https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/2693767­?hl=cs

ixpektix

zalezi pres co si volate napr na skypu si mikrofon repro a webku nastavujes uz pri instalaci.
zkus se v tom programu porozhlidnout nekde po nastaveni =)
Doplňuji:
sorry prehlidl jsem ten facebook hned zeacatku =)

popravde neni lepsi skype nez nejaky priblbly facebook, snazi se aby tak mel vice uzivatelu, ale jeho kvalita je jak z ruska bez urazky