Avatar uživatele
Falcon

Jak zprovoznit flashku?

Mám dvě stejné flashky 4GB,které různě kolují mezi kamarády,kde si kopírujeme fotky,filmy atd.Nyní se na té jedné objevilo,že je disketa chráněná proti přepsání a odstraňte ochranu.Jsou tam fotky a film,které nejdou vymazat,ani tam zkopírovat nic jiného.Nevím,jak to odstranit,nikdo neví,jak se to mohlo stát,nikdo s tím údajně nic nedělal.Ani znovu naformátovat to nejde nic.Nevíte někdo co s tím? Na žádné jiné se mi to nikdy ještě nestalo.Díky
Doplňuji:
Přepínač na ní není…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, fablen, suaeda před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

4GB flashka stojí stovku.
kupte novou.

nemá cenu se s tím trápit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Není na ní přepínač? Jestli ne, tak zkuste čínský prográmek BOOTICE. Opraví MBR a disk naformátuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Flashdisky tak jako další komponenty k PC odchází. A pokud na tu Vaši flashku nikdo nedal nějaký zabezpečovací soft a nemá žádnou pojistku tak věřte, že se s Vámi loučí. Mě již přestali fungovat 2 flashky. A také se mi u té poslední stalo, že se nedala úplně smazat. Doporučuji koupit novou kvalitní flashku. A raději nyní paměťovým mediím založených na technologii flash méně věřte. Klasické přenosné hardisky jsou pokud se s nima zachází opatrně daleko trvanlivější na časté přepisování a ukládání dat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

některý flešky po zasunutí do USB nabízejí možnost ochrany zaheslováním,pokud je to tvůj případ, tak to udělal někdo z uživatelů, tímpádem je to jasný ale to asi není tvůj případ, asi jde o nějakou vadu, pátrej…

před 4536 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek