Georgo2010

Jak zpravidla oslavujete výročí seznámení/svatby?

Nejlepší odpověď
kropitko

Každý rok v tu dobu jedeme do jižních Čech, kde jsme se brali, pak zajdeme na „Stodolu Michala Tučného“, strávíme tam víkend, stejně jako když jsme se brali.

Další odpovědi
anonym

S dětmi,přáte­li,něco dobrého k snědku,něco dobrého popijeme,výročí seznámení ne,to si pamatuju jen já.U manžela by to bylo vždycky když je hezky,to si totiž pamatuje on.Teď mě napadlo,že bychom i ušetřili,hezky bývá málokdy,ale dneska?Dneska by to šlo,je tu nádherně.

hanny 2

Zpravidla jen přípitkem,koupím šampus,ale manžel ho moc nemusí,tak nějakým panákem a dostanu kytku.Máme to 15.12.,takže v tom předvánočním shonu jsme na to oba vloni zapomněli – to bylo 31let.

lexx

minutou ticha