sandy45

Jak zpracovat vietnamské prase?

Dostanu od kamaráda asi 2 půlky viet.prasete.Zpra­covává se jako normální prase?Myslím třeba tlačenka,jitrni­ce,jelita a pod.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nejlepší bude s vietnamským knedlíkem a vietnamským zelím. Asijská kuchyně je vyhlášená.

Další odpovědi
badisko

dostanes 2 pulky a stoho budes delat tlacenku a jitrnice ?..na na tyto veci ti par veci chybi .myslim vnvitrnosti… ale to je fuk..je to stejne jako normalni prase …

honza19hk

prase je pořád prase.takže se dá porcovat a zpracovat jako každý jiný čuník.

sevos

Dělali jsme to jako normální,ale bez tlacenky a prejty jsme upekli na plechu a větsinu masa zavařili.