OLDA321

Jak zpomalit video?

Potřeboval bych poradit, jak zpomalit video v programu Movie Maker. Na internetu jsem hodně tutoriálů, ale to video chci zpomalit od 20 sekund do 25 a pak chci, aby to šlo normálně.. Předem děkuji.

Odpovědi
anonym

Tak na tento efekt si musíte pořídit nejčastěji placenou videostřižnu – Sony Vegas, Adobe After Effect

Noga

Jakou verzi používáš?
MM nemám, ale v návodu na youtube radili|:
zastav video na 20 sekundě > zmáčkni „M“ na rozdělení videa > spusť > zastav na 25 sekundě > zase „M“ > klikni na 5ti sekundovou část a nastav zpomalení.

anonym

Jak jednoduché. V místě kde se má stopáž zpomalit video rozdělíme a kde končí tam také. Úsek zůstává samostatný a vložíme efekty. Když jde o pár vteřin, postačí vložit 2 efekty; zpomalit začátek, zpomalit konec. Jinak zpomalit na polovinu.
Podobným způsobem můžeme použít efekt přiblížení do některého rohu. Například Přiblížení, doleva dolů. To je jedna rozdělená stopáž. Rozdělíme ještě jednu o podobné délce a vložíme efekt Zaostření, doleva dolů. Tímto získáme čas ke shlédnutí záběru, který jsme přiblížili.

Kombinujte efekty.