Plyšák

Jak zpomalit pozadí v titulcích v Pinnacle studio 18?

Ahoj,uživatélé programu Pinnacle.Pomůžete mi ? Těchto studií je více,já požívám 18.verzi ale narazila jsem na něco,s čím si nevím rady. Když chcete vložit do videa text můžete si vybrat jestli přímo text,nebo jestli se tam nějak objeví a s nějakými např.srdíčky,čá­rami(v různých barvách)v poza­dí.A chtěla bych se vás zeptat,jestli víte,jestli jde to pozadí nějak zpomalit.Pokud ano,napište prosím jak,moc byste mi pomohli :) Děkuji
Doplňuji:
Každá ta verze je jiná.Takže každá to má jinak.A pro všechny verze neplatí to stejné :)

Odpovědi
anonym

kukněte sem
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Jak+zpoma­lit+pozad%C3%AD+v+­titulc%C3%ADch+v+Pin­nacle+studio+18