smmei

Jak zpevnit travnatou plochu pro 10-denní parkování těžkého fordu?

Vánoce mají být „na blátě“, děsím se, že zeť bude mít problémy s parkováním na zahradě. Už letos v únoru jsme „tlačili“ při každém výjezdu, špinaví až za ušima, o rozryté zahradě nemluvě.

Odpovědi
anonym

Půjčit fošny, nebo lešenářské podlážky od sousedů.

Tata

Existují umělohmotné rohože právě pro tyto účely. Mají různou velikost s ohledem na váhu parkovaného nebo projíždějícího auta. Dávají se třeba před garáže, když je před garáži travnatá plocha. Instalace je jednoduchá, prostě se položí na nezpevněný povrch(trávník nebo písek).

klapalfr

Já třeba s autem taky parkuji vedle domu na trávníku a mám tam takovou tu zatravňovací dlažbu, viz https://www.a­grotex.cz/kata­log/cz/zbozi-2/zatravnovaci-dlazba Mám pocit, že to je to samé, co popisuje Tata. Zatím ještě ani jednou se mi nestalo, že bych s autem nemohl vyjet, takže určitě můžu doporučit. Navíc to není tak drahé.