Lenka H.

Jak zorganizovat tanec s učiteli na maturitním plese?

V plesovém výboru na střední teď řešíme, jak se vlastně tahle část plesu domlouvá? Jsme průmyslovka, takže máme ve čtvrťáku o dost méně holek, jak kluků a naopak učitelů je daleko víc, než učitelek.

Máme si je nějak „rozdělit“ sami, nebo je zvykem se s nimi předem domlouvat a jak?

Druhá věc je, že o jednom z učitelů víme, že tancuje (nebo alespoň tancoval) závodně a všechny holky se bojí s ním jít, protože většina máme jen základní taneční a zbytek ani ty. Co v jeho případě?

Odpovědi
lemur

určitě bych doporučil předem rozdělit, kdo s kým bude tančit.
a ohledně učitele, který se tanci věnoval závodně – být holka, tak bych s ním naopak měl zájem tančit, neb jí bude bohatě stačit, když se nechá jen vést…