Jak zohlednit v životopise 3 roky rodičovské dovolené?

Po rodičovské dovolené mě nevzali zpět do zaměstnání a nyní řeším hledání zaměstnání a napsání životopisu a nevím, jak ty 3 roky uvést.

Nejlepší odpověď
panenka

ve svém životopise včetně tvých udaju ,jakou jsi ystudoala školu kde jsi dělala jestli máš něčem praxi napíšeš že od roku např:2003 do roku 2007 jsi byla na mateřské doolené

Další odpovědi
LuciJe

Uveďte data od kdy do kdy a a připište rodičovská dovolená. Není třeba to nijak rozvíjet.

standa

Nejprve otázka – předpokládám, že jste skončila pracovní poměr po výpovědi od zaměstnavatele a dostala jste odstupné?
Měla jste na to nárok. Taky jste místo výpovědi mohla podepsat dohodu (s poznámkou „z organizačních důvodů“) a odstupné by vás taky neminulo.

Teď k vaší otázce. Období vaší mateřské a rodičovské dovolené lze taky elegantně řešit tak, že ji ve výčtu svých zaměstnání prostě neuvedete. V daných letech tam bude jednoduše ´díra´ .