Mofli

Jak zobrazit přiložené titulky DviX filmů na stolním DVD přehrávači?

Moje otázka vlastně zní jinak. Mám pocit, že název Dvix filmu a titulků být stejný. Ale znamená to, že lze zobrazit pouze jeden druh titulků přiložený k 1 filmu. Titulky totiž používám spíše ke studiu jazyků, takže bych rád zobrazil víc titulků k jednomu Dvix filmu. Ale stolní DVd přehrávač to asi neumí. Nebo ano? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste si pročíst tohle.

Zdroj: http://www.di­gilidi.cz/titul­ky-ve-stolnim-dvd-prehravaci

Další odpovědi
anonym

nektere to umi zkuste soubory pojmenovat takto

velkofilm.avi
velkofilm.cs.txt
velkofulm.en.txt