martin14

Jak zobrazit plochu do hovoru skype?

Chtěl bych když si volám na skype aby volající viděl mou plochu, co právě dělám, jde to nějak?

Nejlepší odpověď
kapka

Jde to případně i bez programu, návod zde http://www.sky­pe.com/intl/cs/fe­atures/allfea­tures/screen-sharing/

Další odpovědi
cochee

Ano. Nainstalujte si program typu videosplitter, např. Splitcam – ten to umí určitě. Zde se zvolí zdroj videa, samozřejmě to je většinou kamera, ale může to být i něco jiného, u Splitcamu právě ta plocha. Ve Skype si pak v nastavení zvolíte jako videozdroj ne webkameru, ale právě Splitcam (funguje jako virtuální webkamera). (Původní funkcí videosplitterů je rozdělení videa ze zdroje do více výstupů, samotná webkamera totiž, jakmile ji používá jeden program, tak pro jiný je „zakázána“ – zamčena. Toto umí splitter obejít a já můžu vysílat obraz třeba na Skype a do nějakého jiného videochatu současně.)
Doplňuji:
No výborně, v tom případě nechť je můj příspěvek považován za bezpředmětný, děkuji 😁