ivan.kondr

Jak znovu nainstalovat program „Scan“ do počítače?

Nedopatřením jsem v seznamu programů (v nabídce Změnit nebo odebrat programy) odinstaloval program „Scan“ ze stolního počítače (Win XP), a nabídka skenování úplně zmizela z nabídky tiskárny HP. Reinstalace tiskárny k ničemu nevedla. Jak tento program můžu znovu nainstalovat?

Odpovědi
gecco

Máš k tiskárně instalační CD/DVD?
Nainstaluj ten SW z něj…
Nemáš?
Jdi na web HP ( http://www8.hp­.com/cz/cs/trou­bleshooting.html ), patřičný SW si najdi, stáhni a nainstaluj…
😉

anonym

Není tomu dávno, co jsem také řešil problém s HP, na netu jsem nic pořádného nenašel a tak mě napadlo dát v PC obnovu systému a vše od HP funguje jako dříve.