huxa

Jak zničit ranní nevolnost po probdělé noci?

Odpovědi
anonym

Nasnídat se.
😉
Dej si džus a po chvíli ´pořádnou´ snídani.

anonym

Už žádný alkohol, ani pivo, to je snad jasný, napij se co jen to jde vody s citronem, ale tos měl udělat už dřív, než jsi včera začal.

„Pokud je vám po ránu „ouvej“, dobře pomáhá silný vývar hovězí, slepičí, kuřecí nebo zeleninový. Osvědčily se i nakládané okurky, kyselé zelí nebo slaneček. Kocovinu lze utlumit i přípravky z aloe, ty je však lépe si vzít raději ještě před oslavou. Druhý den vám udělá dobře bylinkový čaj, nejlépe mátový. Stoprocentně nefunguje černá káva. Ta jen podráždí už tak rozbouřený žaludek a k vystřízlivění nepřispívá.“

Zdroj: http://www.dok­toronline.cz/cla­nek/66-Jak-vyzrat-na-kocovinu.html

Mc Merkurion

dej si pivo a jdi se vyspat,vždyť je neděle…

Borůvka81

někomu pomáhá kyselé okurky,jinému studené mléko,mě pomáhá jablečný vychlazený juice :D

a né nadarmo se říká : čím ses zkazil,tím se naprav :D