Jak zničit počítač?

JAK ZNIČIT PC??

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak když se ho chceš zbavit- někomu ho daruj, já bych ho neničila.

Další odpovědi
Elk

Tahle otázka mně evokuje k dojmu, že je položena tak, že dotyčný nechce zničit počítač sobě, ale někomu jinému a to bez zjevné známky poškození… jinak by ho daroval, popřípadě odevzdal do sběrného dvora.

SpeedyCZ

Jdi na stránku (UPOZORNĚNÍ!!! TATO STRÁNKA MÁ OBROVSKÝ VIRUS!!!) Youareanidiot.com (UPOZORNĚNÍ!!! TATO STRÁNKA MÁ OBROVSKÝ VIRUS!!!) A máš to… Jinak ho nenič ale daruj…

Děda Louda

Půjč ho našemu mladýmu, ten dokáže neuvěřitelné věci, co se týče zničení čehokoli.

Kerynka

Vyhodit z vokna :D

Michal Kole

Souhlasím s hanulkou11. daroval bych jej třeba domovu seniorů, tam kde není potřeba žádný výkon. Seniorům stačí, když si na internetu přečtou noviny, a abslouží bankovní účet. Nějaké nejnovější hry tam asi nebudou.