Toruk

Jak zní známe rčení o malování pokojů?

… to rčení, ve kterém se praví, že malování pokojů je nepopulární a komplikované. „Lépe vyhořet, než malovat“?
Doplňuji:
Nezoufejte to se brzy změní. Malování již nebude noční můrou, ale zábavou. Odpadne komplikovanost v samotném procesu malování; finální úklidové práce odpadnou zcela, nebo se sníží na slabý zlomek.

Nejlepší odpověď
barnajka

Jo jo, to je přesně ono :)
Já to znám ještě i se stěhováním: Radši pětkrát vyhořet, než se jednou stěhovat :)

Další odpovědi
hanulka11

Já to znám takto.....
Než malovat, je lepší se přestěhovat, a než se stěhovat, je lepší vyhořet.

Drap

Říká se to přesně takhle. Ale pozor – pravda to neni. Mám osobní zkušenost s obojím a musím říct, že malování je přece o poznání lepší než ten oheň.