Jak zneškodnit myši?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Deratizací.
Deratizace je proces likvidace krys a jiných škodlivých hlodavců (potkanů, myší, křečků), zejména v obytných prostorech, méně ve volné přírodě různými prostředky. Deratizace se podle použitých prostředků dělí na mechanickou (užívající pasti na myši a podobné technické prostředky), chemickou (užívající jedy, nazývané rodenticidy), případně deratizaci dalšími metodami (rozšíření chorob mezi populaci hlodavců, eventuálně využití jejich přirozených nepřátel, např. koček).

Další odpovědi
anonym

Nám se osvědčily pastičky se sýrem,neodola­jí.Pokud myslíte hlodavce,jinak ty u pc hoďte na zem.

tuCZek

najit jejich cesty a zamezit přístup a pak jedině pastičky a kočka :)

Lolísek777

Nejlépe pastičkami, nebo jsem viděla speciální spreje ve specializovaných obchodech. Spreje jsou myslím užitčnější. Vzstříká se snimi celý byt a vůbec to nesmrdí .

anonym

Ukecat je?