fake

Jak zneškodnit Islámský stát?

V Paříži, Bruselu, Nice jsme zaznamenali útoky radikálního Islámského státu.
Co byste udělali jako hlava U.S.A.???

Nejlepší odpověď
Kepler

To je ošemetná věc. Zlikvidovat IS půjde pouze pozemními operacemi. Té by se měl zúčastnit především Irák, kde tento „stát“ vznikl a také Sýrie, která je ale kvůli povstalcům neakceschopná. Řešil bych to technickou a finanční podporou, maximálně bych ponechal podporu leteckou. Jako prezident USA bych své vojáky do pozemních bojů nevysílal. Velký význam by také mělo zbavit IS jejich finančních zdrojů.

Další odpovědi
suaeda

To velice těžké. Osoby, které provádějí teroristické útoky, jsou ve společnosti, jako nemocné rakovinové buňky Nejsou do poslední chvíle pozorovatelné.
Co se týče IS, dokud bude mít peníze a bude moci financovat své útoky tak bude stále existovat. Otázkou je odkud ty prostředky má, nebo kdo jej podporuje. Nevěřím, že je má jen z těžby ropy na obsazeném území. Další otázkou je, kdo případně tuto jeho ropu kupuje. Při odstranění těchto zdrojů, by IS hodně zeslábl a nakonec by zanikl.

Usoman

Já bych věděl, stačí tam hodit 3 Car-bomby a máš po ISIS, ale zase bys měl na krku přes 10 mil. civilistů a bohužel i ruských vojáků, kteří mu dávají brutální nakládačky.

ISIS bojuje tou nejefektivnější vojenskou taktikou a to partyzánskou. Kdyby tam vlítla celá armáda, ztráty by byly katastrofální, s partyzány se bojuje velmi těžko.

Mimozemšťan

Pro sluníčkáře nemožná věc, to leda že bys byl normální a měl normální rozum,
jako takovej Trump, ten by s nima razdva zatočil.

Dismas

Vypráskat sunnity z Evropy. A v Sýrii podpořit Syrskou arabskou armádu.

anonym

Putin si s nimi poradí!