Drap

Jak znáte naše peníze ?

Malý testík o znalosti českých bankovek a mincí.
http://aktual­ne.centrum.cz/fi­nance/grafika/2012/03/0­5/jak-dobre-znate-ceske-penize-test-bankovky-mince/#utm_me­dium=newsbox&ut­m_source=atlas­HP&utm_conten­t=position-7

Nejlepší odpověď
quentos

u mě taky nic moc, měl jsem dobře „menší půlku“ – 8 z 17…

Další odpovědi
ondra07

Vyzkoušel jsem si pár otázek, ty první dvě jsem měl dobře, ale pak už jsem moc nevěděl.
Docela těžký test, a tak jsem neobstál.

anonym

Na obrázku peníze poznám tutově,ale v peněžence po nich není památky. Co se týká testu,ukazuje mi to pouze padesátku,dál to nejde! ☹

hanulka11

slabota ..... já jen 7/17
manžel 16/17

flodur

Uhádl jsem pouze 6 otázek,asi to bylo tím že tam je málo otázek o 5 000,–. -:)))