hanny 2

Jak znáte Českou republiku?Dáte si vědomostní testík?

http://geograp­hy.okhelp.cz/czech/in­dex.php

Nejlepší odpověď
quentos

stejně jako minule mně dělaly největší problém podhorská města, vždycky jsem je fláknul na druhý konec příslušného pohoří :{/>
Doplňuji:
*dělala

Další odpovědi
anonym

Průměrná odchylka 26,65 – jdu se stydět…
😉

redy

Njlíp sem chytla Jablonec n/N 8.375km
nejhůř Olomouc 40.61km
Děsběs 🙂

Drap

žádná sláva

suaeda

Bída. Nejlepší odhad kupodivu u města Znojmo. Přitom jsem tam byl jen asi dvakrát ve viným sklípku. Asi si mozek zafixuje, kde mu bylo dobře.

Hamon

Mohlo to být lepší, nebýt touchpadu. Tak jsem Šumperk a ještě cosi z jižní Moravy umístil na druhý konec republiky :)

hanny 2

Drape já taky nic moc,ale města,který jsem jen tak práskla naslepo jsem měla blíž než ty o kterých jsem si myslela,že se musím trefit!