Lenka___

Jak zmírnit „dojezd“ po kávě?

Nějaké zkušenosti?Sa­mozřejmě to budou i nějaké tekutiny protože kafe odvodňuje.Někdy vám i ke kávě dají sklenku vody.Napište ještě něco jiného.

Nejlepší odpověď
quentos

to, že káva odvodňuje, je mýtus. Působí sice močopudně, ale to neznamená, že odvodňuje. Voda ke kávě se podává kvůli propláchnutí chuťových pohárků před kávou, abychom si ji byli pak schopni lépe vychutnat.

Nicméně sklenice čisté (!) vody má blahodárný účinek kdykoli, tedy nejen před či po kávě.
Možná pomůže dát si něco sladkého. Káva na to navnadí a cukry jsou zdrojem okamžité energie.

Další odpovědi
Děda Louda

Těžko radit, nevíme, kam jedeš.

iceT

Karamelová sušenka