kubas216

Jak zmenšit velikost videa

Dobrý den, točím na youtube a když nahraji video které má třeba 25minut a 80GB tak ho zmenšuji v programu video conventer třeba na 1GB, ale dycky se trochu zzhorší kvalita. Když má ťech 80GB tak vypadá skutečně jak hra ale jakmile ho zmenším tak má horší barvu a i zvuk se trozku zhorsi ale ten jen otrochu. Neznáte někdo nějaký program na zmenšení videa bez straty kvality?

Odpovědi
jáára

jestli nahráváš ve Fraps, tak normálně 720p… to video tak nebude tak velký a dá se na to koukat.

Roman71

Hodně záleží na parametrech vstupního videa (bitrate, fps, rozlišení) a taky použitém kodeku. Kdybys mi poskytl víc údajů, potom bych ti mohl poradit, kde se dá ubrat, aby video až tak neztratilo na kvalitě a nebylo příliš objemné. Vždycky to někde jde :)