Jak zmenšit prezentaci Power point?

Snažím se zmenšit prezentaci programem PowerShrink aby šla odeslat emailem ale program je v anglickém jazyku a návod jsem taky nikde nenašel.Najde se odborník který by poradil postup v tomhle programu.Děkuji predem .. ušetříte mě nervy 🙂

Odpovědi
Elk

Myslím si, že to nejde, ale to je jenom můj názor. Zkus si stránku s návodem přeložit v Google překladači. Normálně do vyhledávače zadat : google překladač a tam to přepsat. Pokuď jsi to věděl, tak sorry.