alexandra

Jak zmenšit hromadně fotografie

Jak zmenšit fotky vmí,dělám to v prohlížeči ACDSee,ale potřebovala bych vědět,jak zmenšit třeba 20 a více fotek najednou,abych to nemusela dělat po jedné.Poradíte někdo něco jednoduchého? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám VSO Image Resizer tím hromadně zmenším kolik fotek chci

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Já už hodně dlouho požívám Resizer.exe > parametry stačí zadat do názvu souboru a pak už jen fotku / složku s fotkami přetahnu (jako bych to chtěl do programu vložit) a vše se změní tak jak chci… vice ve zdroji

Zdroj: www.kdosiodji­nud.kvalitne.cz/hro­madna-zmena-rozliseni-fotek-picture-resizer-1.5-bez-inst.a110.html