RAPL19

Jak zmenším písmo na domovské strámce.Delší dobu jsem nepoužíval a proto hodně zapoměl.Děkuji všem kdo pomůže a poradí.

stránky se mi nevejdou na obrazovku.Jak upravit a zmenšit,aby jsem měl celou stránku na obrazovce.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus Ctrl+kolečko myši (nebo ´posuvník´ touchpadu)…
Tím zmenšíš celou stránku.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Pokud myslíš zmenšení písma v okně prohlížeče, tak každý to má jinak. Hledej v menu položky „Velikost text“ či podobné. Pokud chceš zmenšovat písmo přímo na nějaké webové stránce, tak se to nejpohodlněji dělá pomocí kaskádových stylů.

kablik

někde bys měl mít na liště lupu,tou si nastavíš velikost stránky, je to pole typu vindous…