skorcovaz

Jak zmenším obsah DVD z 7,7 GB na 4,7 GB?

Dobrý večer, začal mi blbnout originál jednoho koncertu a chci si ho tedy vypálit na čisté DVD. Koupila mi ho ségra v UK a tak jsem musela použít program DVD Decrypter, ten mi jej skopíroval, ale vilikost je na vypálení přiveliká..
Vím, že jsem to kdysi nějak dělávala, už ale nevzpomenu jak.. :(
Poradíte mi prosím?
Předem děkuji za odpovědi..

Nejlepší odpověď
chudst

DVD shrinkem. Je v cestine, zdarma a ma jednoduche ovladani.

(Co uvadel Sajmon – to je na vlozeni videa do DVD, nikoliv na kopirovani/zmenseni jednoho DVD do druheho.)

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/vypalova­ni_cd/dvd-shrink/?g[hledano]=dvd%20sh­rink&g[oz]=3.2­.0.15

Další odpovědi
BandiOl

Nejjednodušší je DVD Shrink, jak uvádí chudst, nebo si kup DVD které ma kapacitu 9G a tam to můžeš vypálit. Je to sice o něco dražší řešení, ale kvalita zůstane stejná.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

SajmonModer

Pardon, nepřečet jsem si pořádně celou otázku, moje chyba.