alexandra

Jak změnit vzhled Facebooku zpět?

Tak jsem si změnila na facebooku vzhled a zmizely mi tam všechny odkazy,co jsem tam měla vlevo.Měla jsem tam asi 100 super odkazů z YouTube a teď tam nemám nic.Jsem z toho na prášky,nikde to nemůžu najít a nevím,jak se dostat zpět. Poraďte prosím.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zpět už to nejde.

v okamžiku kdy jste si zvolila nový inovovaný zdokonalený a vymazlený vzhled 🙂 Vaší profilové stránky facebook jste se vydala po jednosměrce

///

od nového roku bude tak jako tak tato nová podoba profilové stránky aktivována všem, takže bude třeba si na to nějak zvyknout … není to až tak drastická změna, dává smysl a je to skutečně o něco málo přehlednější.

Další odpovědi
Centrum

Stačí otvoriť adresu http://www.fa­cebook.com/pos­ted.php a navrchu je link „Moje odkazy“.
Tip: pridajte si adresu takto otvorených odkazov medzi záložky do prehliadača.

(neoficiálne centrum pomoci pre slovenských a českých používateľov Facebooku)

Zdroj: www.facebook.com/cen­trumpomoci