Jak změnit VELIKOST PÍSMA v SMS zprávách u Androidu TouchWiz?

Zdravím, prosím nevěděli byste, jak nastavit VELIKOST PÍSMA v SMS zprávách u Androidu TouchWiz (Samsung Galaxy S4 Active)? Nějakou náhodou se mi to písmo podařilo zvětšit a netuším, jak to vrátit zpět. V nastavení SMS ani v normálním nastavení jsem o velikosti písma nic nenašel... a po netu jsem hledal všemožně... Děkuji

Odpovědi:

Bronzový

Řešil jsem kdysi u Samsungu něco podobné, tak snad pomůžu: otevři si nějakou SMS (text) a když klikneš a podržíš, tak se objeví šipky nahoru a dolu - tažením nahoru se text zvětší, tažením dolů zmenší ...

Pokročilý

Otevřu si nastaveni. Zmacknu kontextove tlacitko (to treti co neni ani domecek ani sipka) dojedu az dolu a je tam velikost textu.
Note 3, android 4.4.2
Doplňuji:
Pardon. Neotevru si nastaveni ale jakoukoliv SMS konverzaci. A pak to kontextovy tlacitko.

Otevři si vlákno zpráv a použij zesilovací/ztlumovací tlačítko ke zvětšení/zmenšení.

Diskuze k otázce

Majkee

Díky za odpovědi, ale ani jedna nefunguje.

Pepa25 - to jsem si myslel, že půjde, ale nic. Písmo jsem si zvětšil asi v opilosti a proto to muselo byt nějaké gesto, ale nic nefunguje... přesto dík

zelí - To už jsem zkoušel dávno, v nastavení v SMS není nic o velikosti písma (aspon u toho SGS 4 Active...) ale taky dík

Bronzový

Pepa25

Tak snad to nějak dáš dohromady, já s tím byl nakonec ve značkové prodejně Samsungu, kde na to také chvilku hleděli, ale nakonec jsme to spravili ...

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.