MonkeyKing

Jak změnit text na Win 10?

POčítač se mi vrátil z opravny, musel jsem si nastavit obraz na jinačí rozlišení, protože ikony byly obrovský a všechno co k tomu patří → nastavil, ale text se najednou změnil na strašně úzkej a nejde skoro přečíst – co s tím?

(otázka vedle – jak by se dalo jít zpátky a jednoduše na win 7, aniž by mi to podělalo počítač?)

Odpovědi
arygnoc

otázka vedle – jak by se dalo jít zpátky a jednoduše na win 7, aniž by mi to podělalo počítač?

iba novou inštaláciou w7.

Jak změnit text na Win 10?
v nastavení plochy (pravým myšítkom klik do plochy a vybrať prispôsobiť, resp. setting)

😉